אודות

משרד עו"ד יצחק מצליח – מתמחה בזכויות יוצרים, סימני מסחר, לשון הרע, ליטיגציה ופתרון סכסוכים, ומשפט מסחרי

אנו חיים בעידן בו כבר לא מספיק להתמחות בתחום אחד. האמור לעיל לא מדבר רק על עולם עריכת הדין אלא באופן כללי. אנשי המקצוע המבוקשים ביותר, הינם אלו המשלבים ידע וניסיון במספר תחומים ויודעים לקבל החלטות על סמך שילוב זה. אנו חיים בעולם מולטידיסיפלינרי.

​בהיבט המוליטידיסיפלינרי, ההיסטוריה שלי היא הערך המוסף של המשרד. אני מחזיק בידע של מנהל עסקים, ייעוץ ארגוני ומחשובי, ניסיון בטכנולוגיה והנדסה כימית.

כל אלו תחת התמחות בעולם החוק והמשפט.

אני יודע ללוות ארגונים ואנשים פרטיים לא רק מהפן המשפטי הצר אלא גם מהפן המשלב עסקים ומשפטים, כך שהעצות הניתנות תהיינה בעלות ראיה משולבת, רחבה ופרקטית.

​בנוסף לידע המשפטי הנרחב, אני מביא יתרון נוסף והוא הרקע שלי כאיש עסקים ובעל חברה, המכיר מקרוב את הבעיות והאתגרים בהם נתקלים אנשי עסקים – בין השאר כי חוויתי אותם בעצמי.

ערכי הליבה שלי הם: חדשנות – אני בשאיפה מתמדת להישאר מעודכן, מקצוען, לתת יחס הוגן ללקוחות וכל זה תוך מתן שירות מהיר ומהימן.

החזון שלי

מתן מענה מקצועי כעורך דין ללא ויתור על אנושיות

 

אודות עו"ד יצחק מצליח

עו"ד מצליח הקים את המשרד לאחר 25 שנות נסיון בתפקידי מפתח שונים, בחברות IT  כגון IBM  ובתפקידי הנדסה וייעוץ לחברת החשמל, למחלקה המשפטית של חח"י ולתע"ש.

במסגרת פועלו, הקים ב 2002 את SDM Information Systems Ltd (ישראל ואנגליה), חברה המלווה פרויקטים מורכבים בשיתוף עם VAR מבית SAP בישראל. ב 2018, יצאה החברה עם PINYATA – מיזם חדשני להנגשה של מידע עסקי .

כעורך דין בעל תואר ראשון בהנדסה כימית מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים, לצד ניסיון עשיר בתפקידים ניהוליים בכירים, יצחק משלב בפרקטיקה המשפטית, היבטים יישומיים רבים באופן טבעי. יתרון זה מבדל אותו מעורכי דין אחרים. הידע והניסיון שלו המון פעמים מאפשרים קבלת החלטות המחוברת לשטח ולא רק מעוגנת בתיאוריה.

ההתמחויות שלי

לשון הרע

משרדנו מלווה משפטית ומקצועית, הן את אלו שנפגעו מלשון הרע או לחילופין את אלו שנטען כלפיהם שפגעו בשמו הטוב של מישהו.

קניין רוחני

למשרד התמחות מיוחדת בטיפול במגוון הרחב של הקניין הרוחני: פטנטים, סימני מסחר, וזכויות יוצרים

משפט מסחרי

המשרד מייצג מגוון סוגי לקוחות, החל מיזמים פרטיים ועד לחברות ישראליות ובינלאומיות, בפעילותם בארץ ובחו”ל. היצוג המשפטי כולל מתן ייעוץ משפטי שוטף בתחום העיסקי ובכלל זה בנושאים של עסקאות מיזוגים ורכישות, הליכי בדיקת נאותות ועוד

ליטיגציה ופתרון סכסוכים

למשרד ידע עשיר וניסיון רב בתיקי ליטיגציה במגוון תחומים, בהם ייצגנו קשת רחבה של לקוחות בפני הערכאות המשפטיות השונות. במסגרת ייצוג לקוחותינו אנו מקפידים על ניהול התיק באופן יעיל ומקצועי, תוך ביצוע הערכת סיכון מחודשת בכל שלב ושלב של ההליך המשפטי.

לתאום פגישת ייעוץ וקבלת חוות דעת, השאירו פרטים

רחוב תירוש 34 שוהם | 052-4786050

שינוי גודל גופנים
ניגודיות